Kidsbank Fonksiyonları
Türk Parasını Tanıyor Kidsbank, atılan madeni paraları otomatik olarak tanır
ve kaydeder.Para atma esnasında atılan paranın değerini ve oluşan
bakiyeyi ekranda gösterir.
Kağıt para kabul ediyor Özel motorize kağıt para girişi sayesinde kağıt para yatırılabilir.
Her kağıt para yatırma sonrası, oluşan bakiyeyi ekranda gösterir.

TÜrkçe Konuşuyor İnteraktif olan Kidsbank, kurulumu ve kullanımı esnasında yönlendirmeleri,
işlemleri ve anonsları TÜrkçe, sesli ve yazılı olarak yapar.
Kart ve Şifre Kidsbank, Gerçek ATM gibi kart ve şifre ile çalışır.
Dokunmatik LCD Ekran Kidsbank, tÜm akıllı cihazlar gibi dokunmatik LCD ekranlıdır.
Bakiye Takibi Kidsbank, akıllı çip sayesinde yatırılan, çekilen, hedeflenen paraları kaydeder ve bakiye işlemi gerçekleştirir.
Hedef Koyma özellikli Kidsbank, kullanıcının biriktirmek istediği hedef rakamı kaydeder ve girilen hedefe ulaşınca sesli ve yazılı anons yapar.
Özel Günlerde Kutlama Kidsbank, özel günleri unutmaz, doğum günü ve yeni yılda kutlama mesajı verir. Kullanıcı Adını Gösterir Kidsbank, kullanıcıya özeldir. Sahibinin adını işlem dışı konumdayken LCD ekranında her daim gösterir.
 
Tarih, Gün, Saat ve Alarm Kidsbank işlem dışı konumdayken, tarih, gün ve alarm özelliği olan saati LCD ekranında her daim gösterir.

Kidsbank Faydaları Para Biriktirme alışkanlığı kazandırır Hedef koyma bilinci yaratır Matematik bilgisini güçlendirir Özgüvenine katkı sağlar
Para biriktirme alışkanlığı kazandırır Yapılan araştırmalar, çocuklardaki biriktirme eğiliminin oyuncak, giysi, kitap, hatta şeker gibi nesneleri biriktirme arzusuyla doğal olarak ortaya çıktığını göstermiştir. Bunun ana sebeplerinden bir tanesi, çocuğun biriktirirken ve biriktirdikleriyle eğlenceli vakit geçirmesi olarak belirlenmiştir. Oysa para biriktirme alışkanlığı çoğu kez ailenin teşvikiyle başlar ve sÜrdÜrÜlÜr. Kidsbank bu kapsamda, çocuklara para biriktirme alışkanlığını eğlendirerek kazandıran bir kumbara olmakla beraber, ailelerin bu yöndeki eğitim çabalarını kolaylaştıracak eğitici ve eğlendirici bir araçtır.
Hedef koyma bilinci geliştirir Hedef koyma bilinci, hayat boyu ihtiyaç duyulacak dÜşÜnme, planlama, odaklanma ve istenilen sonuçları elde etmek için etkili şekilde harekete geçme becerilerinin gelişmesinde önemli rol oynar. Kidsbank çocuklara hedef koymaya özendirir. çocuklar Kidsbank'la birikim hedefi koyabilir, hedefe kalan tutarı görebilir, koydukları hedefi takip edebilirler.
ODAKLANMA
HEDEF VE BAŞARI
ARASINDAKİ KöPRÜDÜR.
Hedef Koyma Bilinci: -Bir amaç verir. Amaç; , çocuğun özgÜveninin güçlenmesine yardımcı olur. -Bir amaca odaklanmasını sağlar.Bir amaca odaklanmak çocukların konsantrasyon ve bilinçli karar verebilme yeteneklerinin gelişmesinde önemli rol oynar. - çocuğu motive eder. Hedefi kendisi koyduğu için, hedefe ulaşma arzu ve enerjisi güçlü kalır.
Sorumlu para harcama bilinci geliştirir Yapılan araştırmalarda çocuğun, kendi biriktirdiği parayı harcarken, yapacağı harcamayı biraz daha dikkat ve özenle değerlendirdiği gözlenmiştir. Kidsbank'la çocuğunuz, biriktirdiği parayı; hedeflediği harcamayı veya birikimi ve hedefine kalan miktarı günlük olarak takip edebileceği için harcama aşamasında daha bilinçli ve sorumlu davranma eğilimi gösterilecektir.
Kendi geleceğine
yatırım yapmasını teşvik eder
ÇOCUKLAR
GÜZEL ALIŞKANLIKLARI,
GöREREK, YAŞAYARAK,
PRATİK YAPARAK KAZANIR
kindsbank'la çocuk, Belirleyeceği hedefleri arasına eğitim,
hobi, sanat, spor gibi ilgi alanlarındaki faaliyetlerine
yönelik harcamaları dahil etmesi
kendi geleceğine yatırım yapma kavramı oluşturmasına
yardımcı olur.
Planlı para harcama
(bÜtçe yapma) bilinci yaratır
İyi bÜtçe yönetimi, ailelerin çocuklarına
öğretebilecekleri çok değerli bir beceridir. Kidsbank,
çocuğun harcama ve biriktirme arasında uygun bir
denge kurma becerisinin gelişmesine katkı sağlar.
PARASINI YöNETMESİNİ BİLEN çOCUK
HAYATINI YöNETMESİNİ BİLEN
YETİŞKİN OLUR
Kidsbank'la çocuk, biriktirdiği, hedeflediği ve hedefine kalan parayı günlük olarak takip edebildiği için biriktirmeye ne kadar devam etmesi gerektiğini; ne zaman ve ne kadar harcama yapabileceğini görerek birikim ve harcamalarını rahatça planlayabilir.
Matematik bilgisini güçlendirir çocuklar, Kidsbank kumbara ve sanal banka fonksiyonlarını kullanarak temel matematik bilgilerini güçlendirir. FİNANSAL
OKUR-YAZARLIĞA
İLK ADIM
KİDSBANK
KİDSBANK
KİDSBANK Dokunmatik Ekranlı Akıllı ATM Kumbara
Piyasa Fiyatı :
Fiyat :299.00
Adet
KİDSBANK
Paylaş

Kidsbank, sadece bir kumbara değildir. Kidsbank, çocuklarının temel eğitimine finansal okur-yazarlığı dahil etmek isteyen ailelerin, bu kapsamdaki çabalarını kolaylaştıracak eğitici ve eğlendirici bir araçtır. Kidsbank, CE tescilli birinci sınıf malzemelerle üretilmiş olup EMC, EN71, EN62115 EU standardları kapsamında test edilmiştir. Kidsbank bir Minkan markasıdır. Minkan Türkiye’nin ilk elektronik ATM kumbarası Garanti Bankası Minibank Minimatik’in yaratıcısıdır.

 

 


Ürün Ölçüleri: Yükseklik: 23cm En: 21.5cm Derinlik: 9cm

Teslimat


Kargo Bedelsiz

Ürün 24-72 saat içinde Yurtiçi Kargo ile adresinize teslim edilir.

Sevkiyat sonrası takip bilgileri tarafınıza bildirilir.


Garanti ŞartlarıKidsbank işçilik ve montaj hatalarına karşı bir (1) yıl garantilidir. Garanti kapsamı dışında bedelsiz servis garantilidir. Lütfen Garanti şartları sayfamızı okuyunuz.

İade Koşulları


Ürün iade işlemlerinde, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun şartları uygulanır. Alıcılar, 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Lütfen iade Koşulları sayfamızı okuyunuz.

Kidsbank ATM kumbaranızı, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde bize iade edebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacaınız iadelerde ise, aldığımız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Lütfen iade Koşulları sayfamızı okuyunuz.


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.