Site Kullanımı

Kidsbank Site Kullanım Şartları: Kidsbank’a hoş geldiniz. Kidsbank.com.tr sitesi (“Sitemiz”), Minkan Pazarlama San. ve Dış Tic. Ltd. Şti’ne (“Minkan”) ait bir web sitesidir

Kidsbank.com.tr sitesine girmeniz veya Sitemizdeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki hüküm ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Sitemize girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve verilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Sitemiz ve Minkan sorumlu değildir. Sitemiz ve Minkan, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kidsbank iş bu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

Sitemizin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans verdiği durumlarda, O sitelere ait gizlilik- güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir. Bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan Sitemiz ve Minkan sorumlu değildir.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Minkan Paz. San. Ve Dış Tic. Ltd Şti ‘ne aittir. Kullanıcı, Sitemize girilmesi, sitenin ve içeriğinin işbu web sitesi kapsamında sahip olacağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin kısmen/tamamen başka yerde hiçbir şekilde kullanmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Sitemizden alışveriş yapan kişiler, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satma amaçlı olmadığını kabul etmiş olurlar.

Kidsbank, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.

Üye ourken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz değiştirebilirsiniz. Başkasının sizinle ilgili bilgileri değiştirmesi mümkün değildir.


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.