Garanti Koşulları

KİDSBANK Garanti Şartları:

1 – Ürün işçilik ve montaj hatalarından oluşabilecek arızalanmaya karşı bir (1) yıl garantilidir.
2- Garanti süresi, ürünün teslim alındığı tarihten itibaren başlar ve bir (1) yıldır.
3 – Ürün kullanılmadan önce kullanım kılavuzu dikkatlice okunmalıdır. Ürünün kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından ve kullanıcıdan kaynaklanabilecek arızalar garanti kapsamı dışındadır.
4 – Kaza ve felaketten kaynaklanan hasarlar garanti kapsamı dışındadır.
5 – Pillerin paslanması, korozyonu ve akması gibi pilden kaynaklanabilecek tüm hasarlar garanti kapsamı dışındadır. Lütfen ÖNEMLİ BİLGİLER (link) sayfasını dikkatle okuyunuz.
6 – Ürünün Kidsbank Yetkili Servis elemanları dışında daha önceden açıldığının/ onarım yapıldığının belirlenmesi durumunda garanti ücretsiz onarım ve ürün değiştirme yükümlülükler ortadan kalkar.
7 - Arızaların kullanım hatası sonucu ortaya çıkıp çıkmadığı Kidsbank yetkili servisinin düzenleyeceği raporla belirlenir.
8 - Ürün arızalanması durumunda, web sitemizdeki TEKNİK DESTEK (link) sayfasına başvurulmalıdır.
9 – Ürünün tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. 30 günü aşacak bir süre söz konusu olduğu durumda, müşteriye telefon, e-posta veya faks ortamında önceden bilgi verilecektir.
10 - Arızalı ürünün Kidsbank Teknik Servis’e gönderilmesi ve servis sonrası müşteriye iade edilmesine ait kargo ücreti müşteriye aittir.
11 – Kidsbank’ın sorumluluğu dahilinde olmayan nakliye sırasında oluşan arıza veya hasar garanti kapsamı dışındadır.

ÖNEMLİ BİLGİ:
1. Arızalı ürünün Kidsbank Teknik Servis’e gönderilmesi ve servis sonrası müşteriye iade edilmesine ait kargo ücreti müşteriye aittir.


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.