Gizlilik Sözleşmesi

 
Üyelik ve Gizlilik Sözleşmesi:

Kidsbank’a hoş geldiniz. Kidsbank.com.tr sitesi (“Sitemiz”), Minkan Pazarlama San. ve Dış Tic. Ltd. Şti’ne (“Minkan”) ait bir web sitesidir.
Kişisel bilgilerinizin gizliliği ve muhafaza edilmesi bizim önceliğimizdir. Lütfen sitemizi kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz. Üye ve Müşterilerimizin Sitemize vermiş olduğu bilgilerin korunması ve gizliliği aşağıda belirtilen Gizlilik Politikasında yer almaktadır.
Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez ve kaydedilemez.

Banka ve Kredi kartınıza ait özel bilgiler, sitemiz tarafından görülemez ve kaydedilemez. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ile online olarak kart sahibi ile arasında gerçekleşir.

Üyelik ve/veya alışverişleriniz sırasında vermiş olduğunuz iletişim bilgileri ve diğer kişisel bilgiler, sadece Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, ürün ve hizmetlerin verilebilmesi için süresiz olarak kayda alınabilir, saklanabilir, kullanılabilir ve size yönelik hizmet ve satışın gerçekleştirilmesi amacı ile gereken yer ve durumlarda ilgili iş ortaklarımızla paylaşılabilir. Bunun dışında sadece yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir.
Sitemizin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans verdiği durumlarda, O sitelere ait gizlilik- güvenlik politikası ve kullanım şartlarından, içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan Sitemiz ve Minkan sorumlu değildir.
Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Minkan Paz. San. Ve Dış Tic. Ltd Şti ‘ne aittir. İzinsiz kullanılamaz.
İş bu sözleşmeye ilişkin ihtilaflarda İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
Ek bilgi almak istediğiniz konularda 0 216 658 6699 numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan, [email protected] eposta adresinden veya www.kidsbank.com.tr/ iletişim adresinden danışabilirsiniz.
Adres : Bağdat cad. Mehmet Akif Ersoy Sok. 9/1 Suadiye / İstanbul
Minkan Paz. San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Sitenizin üyelik formunda belirttiğim kişisel ve diğer bilgilerimin Siteniz ile Minkan Paz. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. mevcut ve/veya bunların belirleyecekleri üçüncü kişiler-kuruluşlar tarafından tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış, pazarlama ve üyelik uygulamaları için süresiz olarak veya öngörecekleri süre ile kaydedilmesine, arşivlerde tutulmasına, güncellenmesine, paylaşılmasına, transferine ve kullanılmasına izin veriyorum.


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.